دانلود بازی اندروید, نرم افزار, برنامه, جدیدترین و آخرین نسخه اپلیکیشن رایگان, لینک مستقیم

کانال تلگرام لایو روید
فروشگاه جم لایو روید
اطلاعیه ها NOTIFICATIONS
 • به درخواست کاربران و با توجه به مشکلات اخیر اینترنت در ایران از این پس تمامی فایل ها برای دانلود در دو سرور آلمان و ایران با لینک مستقیم قرار داده می شوند.

 • فایل های فشرده دارای 5 درصد فضای ریکاوری می باشند.
پخش اختصاصی ×

Devilian 1.1.5.47620 – بازی زیبای دشمنان شیطانی اندروید + دیتا

Devilian v1.1.5.47620 – بازی زیبای دشمنان شیطانی اندروید + دیتا

 

انتشار آخرین نسخه بازی برای اولین بار در ایران

 

درخواستی کاربران لایو روید

 

Devilian یکی از جذاب ترین بازی های ساخته شده توسط کمپانی معروف GAMEVIL می باشد که با بیش از 5 میلیون دانلود توانسته است نام خود را در میان بهترین بازی های نقش آفرینی ثبت نماید و امروز به درخواست کابران قصد معرفی این بازی زیبا را داریم. بازی های اکشن و آنلاین در حال حاضر دیگر حال و هوای مخصوص به خود را دارند و عده ی زیادی از کاربران هستند که دوست دارند به همراه دیگر دوستان خود بازی های مختلف را تجربه کنند. در این بین تعدادی از این بازی های آنلاین هستند که سبکی تاریخی و اسطوره ای دارند و بازیکن در آن ها می تواند از جادو های مختلف و مهارت هایی این چنینی برای از بین بردن دشمنان استفاده کند. این سبک بازی ها خود طرفداران مختص به خود را دارند که یکی از آن ها نیز Devilian نام گرفته است. این بازی اکشن که به صورت آنلاین و چند نفره می توان آن را تجربه کرد، دارای گیم پلی هیجان انگیز و کلاس هایی اسطوره ای می باشد که هر یک از آن ها مهارت های خاص خود را دارند. داستان بازی در مورد قهرمانی نیمه شیطانی است که برای نجات نسل خود از طرف یکی از رئسای بزطرگ انتخاب می شود تا با دشمنانی که مردمش را تهدید می کنند، مبارزه کند. در این بین به دلیل این که او نیمی انسان است و نیمی شیطان، درون خود مهارت های تاریک بسیاری دارد که برای مقابله با آن ها باید برای نجات نسل خود تلاش کرده و با این کار خود را از بند نیروی شیطانی که در درونش است رها سازد. شما به عنوان یکی از اسطوره های دورگه وارد بازی می شوید و باید سعی کنید تا با از بین بردن دشمنان و نجات دوستان خود، نشان دهید که قدرت کنترل نیروی تاریک درون خود را دارید.

 

در ابتدای بازی شما باید از بین کلاس های مختلفی که درون بازی وجود دارد یکی را انتخاب کنید. هر یک از این کلاس ها دارای جادوها و مهارت های مختص به خود می باشند و درخت این توانایی های آن ها نیز متفاوت است. به همین ترتیب هر یک از آن ها دارای سلاح های مختص به خود می باشند که در طول بازی با کسب امتیازات بیشتر می توان به سلاح های پرقدرتر و بهتری نیز دست پیدا کرد. در کنار آن امکان ارتقاء دادن سطح مهارت ها و قدرت سلاح های هر کلاس نیز در Devilian وجود دارد. با این حال در بخش شخصی سازی کلاس مورد نظر، شما قادر خواهید بود تا هر قسمتی از آن را به گونه ای که دوست دارید تغییر دهید. این شخصی سازی به گونه ای است که شما می توانید رنگ پوست، مدل چهره، استفاده از خالکوبی های مختلف، لباس و همچنین مدل مو و رنگ لباس و موی کاراکتر خود را به صورت دلخواه تغییر دهید.

 

پس از این که تمام این نکات را انجام دادید به سرور بازی متصل شده و گیم پلی را آغاز می کنید.. پس از وارد شدن به قسمت اصلی از گیم پلی با آمارا آشنا شده و هر دو به همراه هم به سمت مقصد اصلی حرکت می کنید. در همین ابتدا باید ذکر کرد که نقشه ای در بازی در اختیار دارید و در کنار آن فلش های طلایی رنگی درون گیم پلی وجود دارد که مسیر اصلی را به شما نشان داده و در اصل راهنمای مسیر شما محسوب می شوند. برای مثال آیتم های قدرتی و احیا کننده را کمی توضیح می دهد تا شما بدانید در چه مواقع و به چه صورتی باید از آن ها استفاده کنید. بنابراین برای تجربه ی بازی مشکلی نخواهید داشت و به راحتی با تمام امکانات موجود در آن آشنا می شوید. در این بین آمارا نیز در راه در کنار شماست و گاهی وقت ها با قدرتی که دارد به شما در مبارزه با دشمن کمک می کند تا این که در بین راه ربوده شده و شما با کمک یکی دیگر از افراد ارتش خود به دنبال او می روید تا دشمن اصلی را نابود کرده و او را نجات دهید.

 

در این بین همراه شما نیز مهارت های بسیاری در مبارزه دارد بنابراین شما در طول گیم پلی تنها نیستید و می توانید روی کمک همراه خود نیز حساب کنید. دقت داشته باشید علاوه بر هدف اصلی که درون بازی وجود دارد شما برخی مأموریت جانبی نیز خواهید داشت که حین تجربه ی گیم پلی با آن ها رو به رو می شوید. گاهی اوقات این مأموریت ها متصل به مرحله ی بعدی بازی است و شما تا آن ها را با موفقیت پشت سر نگذارید نمی توانید به مرحله ی بعد بروید. با این حال بدانید که انجام این ماموریت ها باعث می شود بتوانید امتیاز بیشتری کسب کرده و درخت مهارت خود را نیز ارتقاء دهید. لازم به ذکر است در طی گیم پلی بازی به شما لوازم و حتی کمک های بسیاری داده می شود که برای دریافت آن ها باید امتیاز کسب کرده و کدی از بازی بگیرید.

 

این کد را در قسمت مخصوصی از آن آیتم مورد نظر وارد کرده و پس از آن که تایید را بزنید، می توانید آیتم مورد نظر را برای خود بردارید. در این بین با کسب امتیازات بیشتر می توانید تیر های قدرتی و جادویی بیشتری بگیرید تا با استفاده از تاثیر هر کدام دشمنان را نابود کنید. این امتیازات مختلف همچنین باعث می شود که دستاوردهای مختلفی درون بازی آزاد شود تا شما با استفاده از هر یک از آن ها بتوانید قدرت بیشتری به دست آورده و کلاس خود را از نظر مهارتی بهتر سازید. دشمنان درون بازی به اندازه و شکل های مختلفی وجود دارند که جثه و تعداد هر یک از آن ها با هم متفاوت است. در این بین باس های مختلفی برای هر مرحله از بازی در نظر گرفته شده است که با توجه به مهارت هایی که برای کلاس خود کسب می کنید از بین بردن آن ها زیاد هم سخت نیست.

 

سرعت حرکت کلاس های بازی تقریبا بالاست و شما می توانید با حفظ کردن فاصله ی خود از دشمن و پرتاب تیر های جادویی پی در پی به سمت او به راحتی باس مورد نظر را از بین ببرید. البته دقت داشته باشید که هر یک از باس ها با توجه به هر مرحله از بازی که رد می کنید قدرت متفاوتی دارند، اما چون در این میان قدرت، سلاح ها و هم چنین مهارت های کلاس شما نیز ارتقاء پیدا می کند، در صورت دقت و استفاده از هوش خود می توانید باس ها را نابود کنید. در کنار آن، دشمنان دیگر کوچک و بزرگ حضور دارند و تعدادی از آن ها به صورت گروهی حمله می کنند که کشتن و از بین بردنشان زیاد سخت نیست، با این حال باید به خوبی حواس خود را به اطراف جمع کنید تا این که به سرعت آن ها را از بین ببرید. همانطور که ذکر شد، همراه شما نیز درون گیم پلی به شما کمک می کند و این امر نیز خود باعث می شود در مبارزه با گروهی از دشمنان بتوانید راحت تر و با سرعت ببیشتری بجنگید و راه را برای عبور کردن باز کنید.

هم چنین کلاس شما دارای ضربات قوی و ضعیف می باشد و تیر ها و جادوهای مختلف او نیز با توجه به قدرتی که دارند می توانند به دشمنان آسیب وارد کنند، بنابراین شما باید دقت داشته باشید که برای وارد کردن آسیب بیشتر به دشمنان بزرگ تر از سلاح ها و جادوهای قوی تری استفاده کنید. شما به راحتی می توانید بین جادوهای مختلفی که در طول گیم پلی به دست می آورید سوییچ کرده و با تغییر در آن ها تیر های مختلفی به سسمت دشمن پرتاب کنید. س از آن با مقدار خونی که از نوار سلامتی دشمن کم شده و با توجه به تعداد ضرباتی که نمایش داده می شود می توانید قدرت و میزان آسیب وارد کردن هر جادو به دشمنان را محاسبه کنید. با این کار شما جادوهای و سلاح های خود را شناخته و بیشتر با آن ها آشنا می شوید و هنگام رویارویی با دشمنان به راحتی می توانید از جادوی مورد نظر برای از بین بردن مخالفان استفاده کنید. البته این آسیب وارد کردن به جثه و قدرت دشمن مقابل نیز بستگی دارد و شما در مقابل یک دشمن ساده و یا یک باس، باید بدانید که چطور عمل کنید تا موفق از نبرد خارج شوید. این امر همیشه یکی از ویژگی های بازی های آنلاین و این سبکی می باشد بنابراین شما باید سعی کنید تا خود را با شرایط و ویژگی های موجود در آن هماهنگ کرده و از روشی درست برای از بین بردن دشمن خود استفاده کنید. با این حال شما در طول گیم پلی و با امتیازاتی که به دست می آورید می توانید قابلیت های بیشتری به دست آورده و بازی را با هیجان بیشتری تجربه کنید.

 

بازی های آنلاین به دلیل این که از محیط های گسترده ای تشکیل شده اند دارای فضایی بازتر بوده و زاویه ی دوربین نیز به گونه ای در آن ها تنظیم شده است که بازیکن بتواند قسمت های مختلف از محیطی که در آن حضور دارد را مشاهده کند. این امر باعث می شود بازیکن بتواند حضور دشمنان را در اطراف خود مشاهده کرده و آن ها را از بین ببرد. این سبک بودن بازی باعث می شود تا به گرافیک بهتری نیاز داشته باشیم. خوشبختانه بازی Devilian نیز از این ویژگی برخوردار بود و جزئیات ریز درون محیط های بازی نیز به خوبی طراحی شده اند. شما می توانید به خوبی پاشیدن خون دشمنان بر روی زمین، شکستن پله های محیط ها و یا ترک برداشتن دیوار ها، ضربه خوردن به اطراف و متلاشی شدن نماد های دشمن را ببینید. در کنار آن محیط های مختلفی درون بازی وجود دارد که هر یک از آن ها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد، در تعدادی شاهد جنگل های انبود و درختان و کوه های بلند و کوتاه می باشیم که به خوبی طراحی شده و کیفیت آن ها نیز قابل قبول است. در کنار آن ممکن است وارد محیطی سنگی و زیرزمینی شویم غار ها را ببینیم که باز هم می توان گرافیک زیبای بازی را در آن ها مشاهده کرد و همین امر خود می تواند نمره ی قبولی را به این قسمت از بازی بدهد (منبع: بازی تاک). پیشنهاد می کنیم اگر از طرفداران بازی های اکشن و نقش آفرینی هستید بازی بسیار زیبای Devilian را از دست ندهید. 

 

تغييرات اين نسخه:

 

 • افزایش حداکثر لول به 70
   
 • اضافه شدن Campaign Chapter جدید
   
 • اضافه شدن حالت بازی جدید Tower of Infinity
   
 • اضافه شدن محتویات جدید Seals, Limit Break
   
 • اضافه شدن ده ها ویژگی جدید دیگر
   
 • رفع باگ های نسخه قبلی بازی

 

Devilian – دانلود بازی زیبای دشمنان شیطانی اندروید + دیتا

 

 

 

Liveroid-Name Devilian v1.1.5.47620
Liveroid-Version اصلي + ديتا
Liveroid-Country گیم ویل
Liveroid-OS اندرويد 4.4 و بالاتر
Liveroid-Rank با بيش از 70 هزار رأي داراي امتياز 4.3 از 5.0
Liveroid-PlayStore Google Play Logo-120px

 

 

 • روش نصب بازي Devilian پس از دانلود فایل نصبی و فايل ديتا:

 1.   ابتدا فایل نصبی را نصب کنيد.
 2.   فايل ديتا را از حالت فشرده خارج کنيد.(در ويندوز به کمک WinRar و در اندرويد به کمک ZArchiver)
 3.   پوشه com.gamevil.devilian.android.google.global.normal را در مسير Android / data کپي کنيد.
 4.   تمام شد! بازي را آنلاین اجرا نماييد.
×

مطالب مشابه

نویسنده: مهران

تاریخ: 17 خرداد - 10:11

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

مچکر نیما بازیش عالی هست فقط نیما اخرین اپدیت هست دیگه میخام دلنلود کنم دیتا اخرین اپدیت هست ؟

نویسنده: نیما

تاریخ: 17 خرداد - 12:18

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

خیر مهران جان. باید دیتای اضافی دانلود شه


درخواست بازی/برنامه