دانلود بازی اندروید, نرم افزار, برنامه, جدیدترین و آخرین نسخه اپلیکیشن رایگان, لینک مستقیم

کانال تلگرام لایو روید
فروشگاه جم لایو روید
اطلاعیه ها NOTIFICATIONS
  • به درخواست کاربران و با توجه به مشکلات اخیر اینترنت در ایران از این پس تمامی فایل ها برای دانلود در دو سرور آلمان و ایران با لینک مستقیم قرار داده می شوند.

  • فایل های فشرده دارای 5 درصد فضای ریکاوری می باشند.
پخش اختصاصی ×

Guardians of the Galaxy TTG 1.08 – بازی نگهبانان کهکشان اندروید + مود + دیتا

Guardians of the Galaxy TTG v1.08 – بازی نگهبانان کهکشان اندروید + مود + دیتا

 

پخش و معرفی برای اولین بار در ایران

 

بازی 5 دلاری از کمپانی معروف Telltale Games

 

انتظارها به سر رسید! امروز رسانه لایو روید به عنوان مرجع سایت های اندرویدی مفتخر است که جدیدترین محصول کمپانی Telltale که هم اکنون در مارکت اندروید با قیمت 5 دلار به فروش می رسد را برای اولین بار در ایران به صورت رایگان معرفی و منتشر نماید. کمپانی تل تیل، پس از عرضه ی بازی یکتا و معروفش به نام The Walking Dead و کسب موفقیت هایی که فکرش را هم نمی کرد، شهرت و محبوبیت بسیاری بدست آورده اما یک عادت بد هم پیدا کرده است. تل تیل دیگر داستان هایش را برای ارائه ی یک دنیای منحصر به فرد و جالب نمی نویسد. تل تیل نام های مشهور را تطمیع می کند و با بازی ساختن در دنیا های آنان جیب خود را پر می کند. شاید این رویه تا زمان Borderlands  جواب می داد و درباره ی بتمن نیز فکر خوبی به نظر می رسید اما اکنون دیگر واقعا غیر قابل تحمل شده است. تل تیل از هیچ فرصتی نمی گذرد. از کمپانی ای که در دنیای ماینکرفت بازی ادونچر می سازد چه انتظاری باید داشت؟! آن ها در تازه ترین پروژه ی خود به سراغ نام Guardians of the Galaxy از مارول رفته اند. نگهبانان کهکشان جزو فیلم های موفقی است که در انتقال از کامیک بوک ها به پرده ی نقره ای کم نیاورد و جا نزد و توانست به فیلمی موفق و پر فروش تبدیل شود. حال سوال اینجا است که چرا آن ها در میان همه ی ابرقهرمانان معروف مارول GOTG را انتخاب کرده اند؟ مگر اسپایدر من و ددپول و… مرده اند که «نگهبانان کهکشان» صاحب یک بازی ویدئویی دیگر بشود؟

 

داستان بازی از آنجا آغاز می شود که قهرمانان ما به مقر بزرگترین دشمن خود یعنی Thanos ملقب به Mad Titan حمله می کنند. آن ها او را یافته و پس از نبردی سخت موفق می شوند به کمک سلاح عجیب و قدرتمندی که Rocket به تازگی اختراع کرده او را از پای در آورده و بر او غلبه کنند. پس از این اتفاق آن ها که باورشان نمی شد بر دشمن خود غلبه کرده باشند با ترس و لرز جنازه ی او را بازرسی کرده و از مرده بودنش اطمینان حاصل می کنند. در همین هنگام «پیتر» (یا همان Star Lord) متوجه می شود شیء عجیبی در درست جسد Thanos قرار دارد. او پس از برداشتن این شیء آن را به عنوان قنیمت نزد خود نگه می دارد اما از خواص و ویژگی های واقعی آن خبر ندارد. بنظر می رسد داستان بازی وابستگی زیادی به این شیء جادویی دارد و قرار است تا انتها شاهد دست به دست شدن آن باشیم. حد اقل تا پایان اپیزود اول که کل ماجرا همین است. پیتر کم کم طی اتفاقاتی که در طول بازی رخ می دهد با توانایی های عجیب این شیء آشنا می شود و مواردی را نیز از گذشته به یاد می آورد. شخصیت های اصلی فیلم ها و کمیک های Guardians of the Galaxy با موفقیت به بازی راه پیدا کرده اند. اگر چه بازی در داستان عملکرد متوسطی دارد اما جذابیت های شخصیت ها تا حد زیادی آن را نجات می دهند. پیتر معروف به استار لرد، راکت پستاندار دوست داشتنی، Drax، Gamora و صد البته جناب “آی ام گروت”! همگی در بازی حاضر اند و ویژگی های آن ها به خوبی به بازی تزریق شده. شخصیت شوخ و خوشگذران پیتر، نفهمی های Drax و مشکلاتش با اصطلاحات دنیای آدم ها، شیطنت های Rocket و جدیت و خشونت Gamora به خوبی در بازی قابل لمس است و خوشحالیم که حد اقل می شود بار دیگر آ« ها را ملاقات کرد. البته نکته ی نا امید کننده آنجاست که مدل های صورت این شخصیت ها با چهره هایی که در فیلم اصلی داشتند اندکی متفاوت است و این موضوع ممکن است آزارتان دهد.

 

بازی های تل تیل با این که از زمان فصل اول Walking Dead و The Wolf Among Us که بی شک بهترین آثار این کمپانی محسوب می شوند، روندی نزولی داشته اند اما همیشه یک ویژگی مهم را در خود حفظ کرده اند. هر چقدر هم که در گیم پلی کم کاری کرده اند و انتخاب ها را پوچ و بی تاثیر طراحی کرده اند لااقل همین یک ویژگی همیشه ترغیبمان می کرد تا همه ی آثار تل تیل را بازی کنیم. بازی های این کمپانی همیشه قصه گو های خوبی بوده اند. داستان های تل تیل هیچ گاه از استاندارد های مشخصی پایین تر نمی آمدند و هم از لحاظ داستان خام جذابیت داشتند و هم روایت آن ها بسیار عالی بود. اما متاسفانه باید بگوییم که این کمپانی در جدید ترین اثرشان یک رکورد تازه زده اند و عملا یک داستان متوسط را روایت می کنند. داستانی که خالی از جذابیت نیست ولی بهیچ وجه آن کشش قبل را ندارد. بازی از همان دقایق ابتدایی نا امیدتان می کند و تا پایان کار هم هیچ خبری از اوج گرفتن های تل تیلی نیست که نیست. کمپانی ای که در قصه گفتن تا آن اندازه تبحر داشت اکنون معلوم نیست چه بلایی به سرش آمده است. از طرفی در گیم پلی هم نا امید کننده ترین اثر تل تیل را شاهدیم. پس از این که این کمپانی با اپیزود اول و دوم از فصل سوم The Walking Dead معما ها را به کلی از بازی هایش ریشه کن کرد، تنها چیزی که برای Guardians of the Galaxy باقی مانده فصل های دکمه زنی (QTE) و انتخاب ها هستند. تکلیف Quick Time Event ها که به وضوح معلوم است. می ماند انتخاب هایی که در اختیار بازیباز قرار می گیرند. تل تیل هیچ وقت ازادی عمل آنچنانی در اختیار مخاطبینش قرار نداده و این را به وضوح می دانیم. اما آن ها همیشه انتخاب ها را طوری طراحی کرده اند که بازیباز حس کند شخصا خودش برای کاری که انجام داده مسئول است و احساس می کرد این انتخاب ها واقعا در جریان بازی لحاظ می شوند و تاثیر دارند. در زمان The Walking Dead شاید این کلک ها بسیار شگفت انگیز بودند و تاثیرات بسیار عالی ای بر روی گیم پلی می گذاشتند اما اکنون دیگر دست این کمپانی کاملا برایمان رو شده است. حالا می دانیم که اگر تل تیل یک “چپ و راست” یا “آری یا نه” جلویمان می گذارد منظور از همه ی این موارد همان جهتی است که نویسنده می خواهد. دست و پا زدن ما در انتخاب ها هم بهیچ وجه تاثیر چندانی در بازی ندارد. دیگر همگی اخلاق تل تیل را شناخته ایم و می دانیم آثارش روی چه نظمی استوار اند. در مورد این بازی نیز باید گفت انتخاب ها باز هم تاثیر چندانی ندارند و داستان همانطور که دلش می خواهد جلو می رود.

 

مسئله ای که اوضاع را بسیار وخیم تر می کند ماهیت این انتخاب ها هستند که همگی شان فوق العاده تکراری و اعصاب خرد کنند. در این بازی باز هم باید انتخاب هایتان را از میان منافع یک شخص یا شخص دیگر انتخاب کنید. بدین شکل که دو نفر با هم درگیر می شوند و هر یک نظری می دهد. بعد شما می مانید و انتخاب راه درست. هر کدام را برگزینید رابطه تان با دیگری خراب خواهد شد. فرمولی بیش از حد آشنا که بار ها و بار ها در آثار تل تیل مشابهش را دیده ایم. باورم نمی شود آن ها این همه سال است که هنوز همین روش ها و فرمول ها را پیاده می کنند و انتظار دارند مخاطب را هم پای اثرشان بنشانند. انتخاب های بازی به شدت تکراری، بی معنی و پوچ اند و دیدنشان با همین سر و شکل تکراری یکی از ناامید کننده ترین نکات بازی است. شکی نیست که تل تیل باید تغییراتی اساسی در آثارش بدهد. تغییراتی که بتواند با انجامشان در بازار زنده بماند. اگر آن ها با همین رویه ادامه دهند شکی ندارم زیر پای رقیبان خرد خواهند شد.

 

بازی از حیث گرافیکی پیشرفت های فراوانی داشته و این مهمترین مزیت این بازی نسبت به بازی های قبلی تل تیل است. در این اثر دیگر از سبک گرافیک سل شید گونه که همچون امضای تل تیل بود خبری نیست و سازندگان سبک هنری بازی را تغییر داده اند. این حرکت ممکن است ابتدا به مذاقتان خوش نیاید اما با دیدن نتیجه ی نهایی خواهید دید که چندان هم بد نیست و برای تنوع هم که شده می تواند مزیت هایی داشته باشد. از حیث موسیقی و صدا گذاری اما بازی عملکرد درخشانی ندارد. تل تیل مدت زیادی است که به موسیقی بی توجه است و این اولین بار نیست که بازی های این کمپانی عملکرد موسیقیایی خوبی ندارند. البته هر چه ناکامی موسیقیایی در این عنوان به چشم می خورد را می توان با گویندگی عالی و با کیفیتش خط زد و ساده کرد. گویندگان بازی از بازیگران و گویندگان با تجربه ی صنعت سینما و ویدئو گیم انتخاب شده اند و عملکردشان بدون شک دیدنی و جالب است. اندک جذابیت های بازی نیز به لطف همین گویندگان فراهم شده وگرنه سطح بازی بسیار از آنچه اکنون هست نیز پایین تر می آمد (نقد بازی از گیمفا)

 

 

تغييرات اين نسخه:

 

  • انتشار نسخه دوم  در پلی استور و پخش اختصاصی لایو روید در ایران

 

Guardians of the Galaxy TTG – دانلود بازی نگهبانان کهکشان اندروید + مود + دیتا

 

 

Caution

 

  • پشتیبانی از گرافیک های:

– Tegra K1 & X1
– Adreno 418, 420, 430, 505 and 530
– Mali T760 & T880
– Nvidia Maxwell

  • نمونه ای از دستگاه هایی که بازی بدون مشکل در آن ها اجرا می شود.

– Samsung Galaxy S6 and up, Note 4 & 5
– Google Pixel, Pixel C & Pixel XL
– Google Nexus 5X, 6P & 9
– Sony Xperia XZ, Z4, & Z5
– HTC One (M9) & 10
– Nvidia Shield Tablet (2014) & Shield Tablet K1
– LG G4, V10, G Flex2
– OnePlus 2, 3, & 3T

 

Liveroid-Name Guardians of the Galaxy TTG v1.08
Liveroid-Version فول با تمامی اپیزودها + ديتا
Liveroid-Country کالیفرنیا
Liveroid-OS اندرويد 5.0 و بالاتر
Liveroid-Rank 4.4 از 5.0
Liveroid-PlayStore Google Play Logo-120px

 

 

  • روش نصب بازي Guardians of the Galaxy TTG پس از دانلود فایل نصبی و فايل ديتا:

  1.   ابتدا فایل نصبی را نصب کنيد.
  2.   فايل ديتا را از حالت فشرده خارج کنيد.(در ويندوز به کمک WinRar و در اندرويد به کمک ZArchiver)
  3.   پوشه com.telltalegames.guardians100 را در مسير Android / obb کپي کنيد.
  4.   تمام شد! بازي را اجرا نماييد.

 

دیتای اپیزودهای 2 تا 5 در داخل بازی دانلود می شود.

مهم: بازی روی اندروید 6 و بالاتر به راحتی اجرا می شود. اما برای اندروید 5 تا 6 باید OGL گوشی شما 3.1 و بالاتر باشد.

فایل دیتای نسخه 1.08 با نسخه قبلی یعنی 1.05 یکی است.

×

مطالب مشابه

نویسنده: کیوان

تاریخ: 10 آبان - 15:13

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

سلام. من فایل فول بازی رو دانلود کردم. دیتاش هم درست ریختم. میرم تو بازی چرا سریع میاد بیرون؟

نویسنده: نیما

تاریخ: 10 آبان - 15:46

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

سلام کیوان جان. احتمالا با گوشیتون سازگاری نداره

نویسنده: mTin

تاریخ: 30 شهریور - 13:30

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

من نسخه اول بازی رو نصب کردم ولی مشکل داشت … آپدیت جدید با mali T880 راحت اجرا میشه یا هنوزم لگ داره ؟

نویسنده: نیما

تاریخ: 30 شهریور - 13:59

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

سلام. فک نمی کنم لگ بازی برطرف شده باشه

نویسنده: امیررضا

تاریخ: 3 شهریور - 19:39

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

سلام اقا نیما ممنون از سایت خوبتون وقتی اپیزود ۲ رو میخوام دانلود کنم گزینه purchase رو که میزنم رو downloading content میمونه

نویسنده: CAB

تاریخ: 28 مرداد - 15:33

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

سلام با تشکر از سایت شما اپدیت جدید مشکل نیومدن بازی رو گوشی من رو حل کرد و بازی به خوبی و روانی اجرا میشه

نویسنده: آرمین

تاریخ: 28 مرداد - 15:30

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

سلام با تشکر از سایت شما اپدیت جدید مشکل بازی رو گوشی من رو حل کرد و بازی به خوبی و روانی اجرا میشه اگر میشه لطف کنید دیتای هر اپیزود رو بزارید چون دانلود از داخل بازی سخته

نویسنده: نیما

تاریخ: 28 مرداد - 17:43

توسط: مدیریت

نویسنده: mehrdad

تاریخ: 17 مرداد - 20:57

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

آقا نیما بازی tomb raider 2013 برای انروید همین چند ماه پیش اومده ?

نویسنده: نیما

تاریخ: 18 مرداد - 16:17

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

بنده چیزی با این عنوان توی پلی استور ندیدم.

اگه لینک گوگل بازی رو دارید بدید تا بررسی کنیم. 

در ضمن برای درخواست بازی بخش جداگانه هست. کامنت محل مناسبی نیست

نویسنده: نیما

تاریخ: 23 مرداد - 13:26

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

اونی که شما میگی مخصوص دستگاه های NVIDIA  هستش

تگرا

نویسنده: mehrdad

تاریخ: 17 مرداد - 18:15

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

سلام ، آقا نیما این بازی های بود دست شما درد نکنه ، آقا نیما ببخشید شما می توانید بازی tomb raider 2013 را که برای انروید زده اند را بزارید تو سایت?

نویسنده: نیما

تاریخ: 17 مرداد - 19:27

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

سلام مهرداد جان

بازی قدیمی هستش و با بسیاری از گوشی های جدی مشکل داره

نویسنده: حسین

تاریخ: 7 مرداد - 20:17

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

سلام
با گرافیک power VR مشکلی که نداره ؟
کسی تست کرده ؟

نویسنده: سردار

تاریخ: 3 مرداد - 03:11

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

سلام اقا نیما میگم اگه اندروید گوشیمو ۶ کنم دیگه مشکلی نیس بازی بدون لگ و باگ اجرا میشه

نویسنده: نیما

تاریخ: 3 مرداد - 14:00

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

سلام سردار جان. نباید مشکلی باشه

نویسنده: ساناز

تاریخ: 14 تیر - 14:19

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

سلام ببخشید من بازی را دانلود کردم و فایل دیتا را هم صحیح ریختم ولی وقتی میرم داخل بازی میزنه GOTG has stopped و میاد بیرون …قبلا هم بازی های game fo thrones , walking dead, wolf among دانلود کردم مشکلی برا بازی نبود میشه راهنمایی کنید ؟؟؟

نویسنده: نیما

تاریخ: 14 تیر - 16:00

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

سلام

برای اجرا شدن بازی باید او جی ال گوشیتون بالای 3.1 باشه

نویسنده: ساناز

تاریخ: 14 تیر - 20:23

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

ببخشید او جی ال چیه ؟؟ از کجا باید ببینم ؟؟؟

نویسنده: نیما

تاریخ: 14 تیر - 20:27

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

برنامه cpu z رو نصب کنید

از تو سربرگ System ببینید که قسمت Open GL چی نوشته

 

http://liveroid.com/cpu-x-and-cpu-z.html

نویسنده: ساناز

تاریخ: 14 تیر - 21:20

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

مال من 3 برا همین نمی شه ؟؟؟

نویسنده: نیما

تاریخ: 15 تیر - 08:26

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

بله برا همین نمیشه

نویسنده: ساناز

تاریخ: 14 تیر - 21:24

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

نمیشه این opengl es افزایش داد مثلا برنامه دانلود کنیم ؟؟؟

نویسنده: نیما

تاریخ: 15 تیر - 08:26

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

خیر متاسفانه

نویسنده: میلاد

تاریخ: 14 تیر - 12:13

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

سلام و درود فراوان خدمت نیمای جان نیما جا اگه زحمتت نیس یه سوال دارم رام کاستماندروید۵ برای هواوی جی ۷۰۰ هست چو خیلی گوشی خوبیه یه سایت گذاشته ۶هزارتومان ایا واقیعت داره سایت معتبری هم هست مرسی جواب بدی با تشکر فراوان

نویسنده: نیما

تاریخ: 14 تیر - 16:08

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

سلام میلاد جان. باور کنید اطلاعی در این زمینه نداریم

نویسنده: مرتضی خیامی

تاریخ: 31 خرداد - 16:09

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

سلام نیما جان.
خشته نباشید.
ببخشید چرا اسن بازی رو دوتا از گوشی های ما اجرا نشد ؟
روی گوشی های
LG G4
Huawei Mate 8
موقعی که وارد بازی میشم اصلا اجرا نمیشه و بدون هیچ خطایی یهویی از بازی بیرون میره.
همین که رو آیکونش کلیک کنم بیرون میره.
یه ثانیه هم اجرا نمیشه.
مشکل چیه ؟

نویسنده: نیما

تاریخ: 31 خرداد - 16:15

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

سلام مرتضی جان. او جی ال گوشیتون چنده؟

نویسنده: مرتضی خیامی

تاریخ: 31 خرداد - 16:55

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

Open gl = 3.1
هر دو تا گوشی ها 3.1 هستن.
دیتا هم درست سر جاشه…

نویسنده: نیما

تاریخ: 31 خرداد - 16:58

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

پس با گوشی هاتون سازگاری نداره. باید منتظر آپدیت باشید

نویسنده: مهدی

تاریخ: 27 خرداد - 23:07

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

سلام واقعا بازی زیبایی هست.من بتمن رو هم از سایتتون دان کردم.واقعا سایتتون حرف نداره آقا نیما میگم راستی با این اوضاع سایت فار.س.رو.ید واقعا داره نامردی میکنه.

نویسنده: نیما

تاریخ: 28 خرداد - 09:52

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

سلام مهدی جان. خیلی ممنون نظر لطفتونه. بله چی بگم…

نویسنده: M.M.S

تاریخ: 16 مرداد - 19:35

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

ببخشید آقا مهدی از این حرف منظورتون چی بوده؟؟؟؟؟

نویسنده: محمد

تاریخ: 23 خرداد - 11:40

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

سلام ببخشید
وقتی من نسخه 1.0.5 رو دانلود و نصب میکنم، فورس کلوس میده. اندرویدم هم 6.0.1 و OpenGL هم 3.1

نویسنده: نیما

تاریخ: 23 خرداد - 12:52

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

سلام محمد جان. دیتای بازی رو درست قرار ندادید

روش نصب بازی رو بخونید

نویسنده: محمد

تاریخ: 24 خرداد - 11:03

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

نه درست انتقال دادم. وقتی نسخه 1.0.2رو نصب و episode 1 رو تمام کردم، episode 2 رو گرفتم و خواستم شروع کنم ، کلاً از بازی پرید بیرون. بعدش هم رفتم برای نسخه جدید فایل پچ هم گرفتم اما بازی از اول فورس کلوس میده.

نویسنده: نیما

تاریخ: 24 خرداد - 16:54

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

ممکن هست نسخه جدید با گوشیتون مشکل داشته باشه

جهت اطمینان کلا بازی رو پاک کنید دوباره نصب کنید

نویسنده: احسان

تاریخ: 22 خرداد - 13:06

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

سلام چی شد که اینطوری شد چرا مثل قبل اپیزود ها را خودتون قرار نمی دهید

نویسنده: نیما

تاریخ: 22 خرداد - 13:19

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

سلام احسان جان. چیز خاصی نشده. فرصت کنیم میذاریم. الان هم فقط این بازی و یه بازی دیگست که اپیزودهاشو نذاشتیم. مابقی گذاشته شده

نویسنده: BEHROOZ AT

تاریخ: 21 خرداد - 19:34

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

با سلام
گوشی من S5 هستش اندروید منم ۶ ولی نگهبانان کهکشان را کا نصب میکنم متوقف میشود شما گفتید روی اندروید ۶ راحت اجرا میشود لطفا جواب بدید…ممنون

نویسنده: نیما

تاریخ: 21 خرداد - 22:13

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

سلام بله روی 6 اجرا میشه

دیتای جدید رو بگیرید

نویسنده: امیر

تاریخ: 21 خرداد - 13:49

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

تمام فصل ها هستند؟

نویسنده: نیما

تاریخ: 21 خرداد - 22:06

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

باید دانلود کنید

نویسنده: rahim

تاریخ: 19 خرداد - 17:52

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

فایل نصبی با دیتا قبل همانگه اقا نیما

نویسنده: نیما

تاریخ: 19 خرداد - 17:55

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

بله رحیم جان. دیتای جدیدی عرضه نشده

نویسنده: rahim

تاریخ: 19 خرداد - 17:47

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

داش نیما میت 8 و پی 10 لایت بدون هیچ مشکلی اجرا میکنه

نویسنده: عرفان

تاریخ: 19 خرداد - 16:27

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

سلام داداش این بازی آنلاین یا افلاین و نسخه مود نداره

نویسنده: نیما

تاریخ: 19 خرداد - 17:01

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

سلام. بازی افلاینه. و همینی که گذاشتیم نسخه مود و فول بازیه

نویسنده: علیرضا

تاریخ: 2 خرداد - 14:21

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

سلام خسته نباشید ممنون بابت سایت عالیتون
قبل از سایت فار… دانلود می کردم ولی الان از شما.واقعا کامل ترین
اگه اندروید ۶ باشه و اوپن جی ال ۳ باشه لگ نداره ؟
گوشیم a5 2016
ممنون میشم بگین

نویسنده: نیما

تاریخ: 2 خرداد - 15:41

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

سلام علیرضا جان. قربان شما

باید امتحان کنید. تو این بازی های جدید معلوم نیست چی به چیه

نویسنده: علی

تاریخ: 19 اردیبهشت - 11:30

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

سلام با تشکر از سایت خودتون

ببخشید این روی galaxy j7 اجرا میشه؟

نویسنده: نیما

تاریخ: 19 اردیبهشت - 12:31

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

سلام علی جان. توضیحات مربوط به اجرا شدن یا نشدن توی صفحه نوشته شده

نویسنده: ایرج

تاریخ: 9 اردیبهشت - 17:58

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

سلام خسته نباشي داش نيما چطوري اپذيت هاي ديگه رو داخل بازي دانلود كنم وقتي انترنتمو روشن ميكنم ميرم داخل بازي تو مراحلش،

نویسنده: نیما

تاریخ: 9 اردیبهشت - 18:49

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

سلام. بعد از اتمام هر اپیزود روی اپیزود بعدی کلیک کنید دانلود میشه.

نویسنده: mTin

تاریخ: 5 اردیبهشت - 07:54

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

رو P9 با پردازنده mali لگ میندازه -_-

نویسنده: mahdi

تاریخ: 3 اردیبهشت - 20:23

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

سلام دیتا کاملشو قرار نمی دین بازی رو اندروید 4.2.2 اجرا می شه

نویسنده: نیما

تاریخ: 3 اردیبهشت - 20:56

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

سلام. دیتای فصل اول که قرار داده شده

ما بقی فصل ها رو هم از داخل بازی دانلود کنید تا فرصت کنیم و بزاریمش

نویسنده: میلاد

تاریخ: 31 فروردین - 22:56

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

به خدا عالی نقد کردی شرکت تل تله گیم رو واقعا حالمونو میگیرن بازیهای قبلیش خط داستان عالی برای اندروید وسیستمهای مختلف ولی الان گند زدن ممنون نیما حرف دلمونو زدی فقط نیما میتونی یعنی مدیرای سایت میتونن نمره کم بدن یا برا سایت تله نقد بدن ببینن.مرسی

نویسنده: نیما

تاریخ: 31 فروردین - 23:20

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

سلام میلاد جان. والا خودشون باید بفهمن دیگه. همش دارن بازی تکراری میزنن با گیم پلی بسیار ساده

نویسنده: مهرداد

تاریخ: 31 فروردین - 21:36

توسط: کاربر سایت

پاسخ به دیدگاه

سلام آقا نیما این بازی روی انروید 7 اجرا میشه ؟

نویسنده: نیما

تاریخ: 31 فروردین - 21:42

توسط: مدیریت

پاسخ به دیدگاه

سلام مهرداد جان. بله. طبق گفته سازنده بازی روی اندروید 6 و بالاتر مشکلی نداره


درخواست بازی/برنامه