دانلود بازی اندروید, نرم افزار, برنامه, جدیدترین و آخرین نسخه اپلیکیشن رایگان, لینک مستقیم

کانال تلگرام لایو روید
فروشگاه جم لایو روید
اطلاعیه ها NOTIFICATIONS
 • به درخواست کاربران و با توجه به مشکلات اخیر اینترنت در ایران از این پس تمامی فایل ها برای دانلود در دو سرور آلمان و ایران با لینک مستقیم قرار داده می شوند.

 • فایل های فشرده دارای 5 درصد فضای ریکاوری می باشند.
پخش اختصاصی ×

Napoleon War Cards 38 – بازی کارتی و بسیار زیبای نبرد ناپلئون اندروید

Napoleon War Cards v38 – بازی کارتی و بسیار زیبای نبرد ناپلئون اندروید

 

پخش و معرفی برای اولین بار در ایران

 

Napoleon War Cards بازی فوق العاده زیبا در سبک کارتی از ناپلئون بناپارت که توسط Marscezar Inc در پلی استور با قیمت 2 دلار منتشر گردید و توانسته است با جلب نظر کاربران امتیاز عالی 4.9 از 5.0 را به خود اختصاص دهد و رسانه لایو روید مفتخر است که توانسته است این داستان حماسی را برای اولین بار در رسانه مجازی حضور کاربران معرفی نماید. نبرد ناپلئون بناپارت را بار دیگر مرور می کنیم چرا که باید ناپلئون را در سفرهای پیش رو همراهی نمایید. ناپلئون به عنوان یک مدعی بزرگ در سطح جهانی به کشور گشایی مشغول شد و توانست بخشی از اروپا را به خود اختصاص دهد. این نبردها عموماً در سال 1800 تا 1815 میلادی به وقوع پیوست و او توانست از راه های زمینی و دریایی خود را به بسیاری از کشورها برساند و نام خود را به عنوان قدرت برتر جهان در تاریخ ثبت نماید. ناپلئون در بسیاری از نبردها از قبیل نبرد مارنگون، نبرد اولم، نبرد استرلیتز، نبرد ینا و واگرام، نبرد بینگسن، نبرد فریدلند، نبرد واترلو و … حضور داشت. کمپانی Marscezar این بازی تاریخی را به صورت کارتی ارائه نموده تا بخشی از گذشته را به تصویر بکشد. در این بازی کارت های را در دست خواهید داشت که می توانید به کمک آن ها قدرت ناپلئون را افزایش دهید. در طول بازی قادر خواهید بود به وسیله کارت های موجود، کارت های دشمن را نابود نموده و برتری خود را در میدان نبرد حفظ نمایید. برای استفاده از کارت در زمان حمله باید یک بار بر روی کارت کلیک نموده تا دشمن را به سمت نابودی سوق داده و به کارت خود بی افزایید. با دو بار کلیک بر روی کارت ناپلئون می توانید از ارتش خود محافظت نموده و از هجوم دشمنان جلوگیری نمایید. شما به عنوان رئیس می توانید با حمله و گارد، امتیاز کسب نمایید و با جمع آوری امتیازها قادر خواهید بود کارت جدیدی خریداری کنید. با دو بار کلیک بر روی کارت می توانید در سریع ترین زمان به رئیس دشمن حمله نموده و کارت او را تصاحب نمایید. بازی همانند واقعیت دارای دریا زدگی و هیجان های موجود در زمان نبرد می باشد که به شما یک حس واقعی را خواهد داد. اما باید از اصول و تاکتیک پیروی کنید تا بتوانید دشمنان را غافلگیر نموده و برتری خود را به آنان نشان دهید. اگر از طرفداران بازی های کارتی و تاریخی هستید بازی فوق العاده زیبای Napoleon War Cards را از رسانه لایو روید دریافت نمایید.

 

برخي از ويژگي ها:

 

 • بازی کارتی و فوق العاده مهیج با داستانی تاریخی از ناپلئون بناپارت
   
 • شرکت در تمامی نبردهای ناپلئون و افزایش قدرت او با کارت های موجود
   
 • استفاده از کارت ها برای نابودی کارت های رئیس دشمن و افزودن کارت جدید
   
 • یک بار کلیک بر روی کارت و حمله به دشمن و برتری در میدان نبرد
   
 • دو بار کلیک بر روی کارت ناپلئون و استفاده از کارت به عنوان گارد در زمان هجوم دشمن
   
 • دو بار کلیک بر روی کارت و حمله به کارت رئیس دشمن
   
 • نبرد به بسیاری از مناطق جهان از قبیل نبرد مارنگون، نبرد اولم، نبرد استرلیتز، نبرد ینا و واگرام، نبرد بینگسن، نبرد فریدلند، نبرد واترلو و …
   
 • ارتقاء کارت ها با کسب امتیاز در زمان حمله، گارد و بهبود
   
 • شبیه سازی شده بر اساس واقعیت با حس دریا زدگی و استرس ها در زمان نبرد
   
 • دارای گرافیک مخصوص و حرفه ای همراه با وضوح تصویر با کیفیت

 

تغييرات اين نسخه:

 

 • بهبود گیم پلی بازی
   
 • رفع باگ های نسخه قبلی بازی

 

Napoleon War Cards – دانلود بازی کارتی و بسیار زیبای نبرد ناپلئون اندروید

 

 

 

Liveroid-Name Napoleon War Cards 38
Liveroid-Version اصلي
Liveroid-Country Marscezar Inc
Liveroid-OS اندرويد 2.3 و بالاتر
Liveroid-Rank 4.9 از 5.0
Liveroid-PlayStore Google Play Logo-120px
×

مطالب مشابه


درخواست بازی/برنامه