دانلود بازی اندروید, نرم افزار, برنامه, جدیدترین و آخرین نسخه اپلیکیشن رایگان, لینک مستقیم

کانال تلگرام لایو روید
فروشگاه جم لایو روید
اطلاعیه ها NOTIFICATIONS
  • به درخواست کاربران و با توجه به مشکلات اخیر اینترنت در ایران از این پس تمامی فایل ها برای دانلود در دو سرور آلمان و ایران با لینک مستقیم قرار داده می شوند.

  • فایل های فشرده دارای 5 درصد فضای ریکاوری می باشند.
آپديت ×

Nonstop Knight 2.4.1 – بازی جذاب شوالیه توقف ناپذیر اندروید + مود

Nonstop Knight v2.4.1 – بازی جذاب شوالیه توقف ناپذیر اندروید + مود

 

بازی نقش آفرینی و پرطرفدار در ایران

 

معمولاً زمانی که نام نقش آفرینی به میان می آید، ذهن بسیاری از بازیکن ها سمت پیچیدگی های این سبک می رود. Nonstop Knight هم یک عنوان نقش آفرینی است، اما المان های بازی آن قدر ساده شده اند که شاید در ابتدا تعجب شما را برانگیزند. با این وجود نتیجه کار راضی کننده به نظر رسیده و کاربران اسمارت فون ها هم استقبال بسیار خوبی از بازی کردند. Nonstop Knight داستان شوالیه ای را روایت می کند که در سیاه چاله ها باید به مبارزه با دشمنان بپردازد. بالاتر که از سادگی حرف زدیم، مقصود مکانیسم های گیم پلی بود. در بازی اصلاً کنترلی روی حرکت شخصیت اصلی نداشته و خود او حرکت می کند. به همین دلیل است که در ابتدای نام بازی می توانید عنوان «Nonstop» را ببینید. نکته جالب اینجاست که خود شوالیه هم به دشمن ها ضربه می زند. با این وجود، اصلاً باید چه کاری انجام دهیم؟ اصلی ترین وظایف بازیکن در Nonstop Knight به دو بخش تقسیم می شود. بخش اول قدرت هایی هست که در پایین صفحه لمسی وجود دارند. به صورت کلی می توانید از بین تواناهای خود، سه عدد را انتخاب کرده و هنگام مبارزه از آن ها استفاده کنید. بخش دوم به ارتقا شخصیت و سلاح ها اختصاص دارد. با پیشروی بیشتر در بازی و نابودی دشمن ها تجربه کسب کرده و قدرت های جدیدی آزاد می شود. همچنین می توانید سلاح، کلاه خود یا شنلی که دارید را هم به دلخواه ارتقا دهید. مراحل بازی هم بدین صورت هستند که در هر مرحله باید موج هایی از دشمنان را از بین ببرید تا در پایان به یک باس برید.

با کشتن هر باس، صندوقچه ای به بازیکن داده شده و با باز کردن آن تجهیزات جدیدی آزاد می شود. بنابراین قابلیت تغییر وسایل خود را هم دارید. همانند آثار مشابه هنگامی که از Nonstop Knight خارج می شوید، بازی همچنان جریان داشته و با بازگشت به آن می توانید سکه هایی که در این مدت زمان به دست آمده را جمع کنید. از دیدگاه گرافیکی و موسیقی Nonstop Knight عنوانی قابل احترام است. قطعه های استفاده شده در بازی بی شباهت به کلش رویال نیستند، زیبا بوده و بازیکن به راحتی می تواند از آن ها لذت ببرد. اما متأسفانه محیط و شخصیت ها این رویه را در پیش نگرفته و پس از مدتی رنگ و بوی تکرار به خود می گیرد. با این وجود طراحی هنری خوب بازی کمی می تواند مشکلی که گفتیم را بپوشاند. برای سخن پایانی باید بگوییم Nonstop Knight تنها در چهار روز توانست بیش از دو میلیون بار دانلود شود؛ رقم که برای استودیو سازنده یک رکورد محسوب می شد. همین مسئله نشان می دهد کاربران موبایل به سادگی در بازی ها علاقه زیادی دارند. اگر شما هم از این دست بازیکن ها هستید، توصیه می کنیم Nonstop Knight را از دست ندهید (منبع توضیحات: دیجیاتو)

 

تغييرات اين نسخه:

 

  • اضافه شدن رویداد جدید
     
  • اضافه شدن شکار باس جدید
     
  • رفع باگ های نسخه قبلی بازی

 

Nonstop Knight – دانلود بازی جذاب شوالیه توقف ناپذیر اندروید + مود + دیتا

 

 

 

Liveroid-Name Nonstop Knight v2.4.1
Liveroid-Version اصلي + مود
Liveroid-Country flaregames
Liveroid-OS اندرويد 4.0.3 و بالاتر
Liveroid-Rank با بيش از 200 هزار رأي داراي امتياز 4.6 از 5.0
Liveroid-PlayStore Google Play Logo-120px
×

مطالب مشابه


درخواست بازی/برنامه