دانلود بازی اندروید, نرم افزار, برنامه, جدیدترین و آخرین نسخه اپلیکیشن رایگان, لینک مستقیم

کانال تلگرام لایو روید
فروشگاه جم لایو روید
اطلاعیه ها NOTIFICATIONS
 • به درخواست کاربران و با توجه به مشکلات اخیر اینترنت در ایران از این پس تمامی فایل ها برای دانلود در دو سرور آلمان و ایران با لینک مستقیم قرار داده می شوند.

 • فایل های فشرده دارای 5 درصد فضای ریکاوری می باشند.
پخش اختصاصی ×

Shadowverse 2.0.0 – بازی کارتی و استراتژیک شادوورز اندروید + مود

Shadowverse v2.0.0 – بازی کارتی و استراتژیک شادورز اندروید + مود + دیتا

 

پخش و معرفی برای اولین بار در ایران

 

Shadowverse بازی فوق العاده زیبا در سبک کارتی می باشد که توسط Cygames, Inc ساخته شده و هم اکنون رسانه لایو روید به عنوان مرجع سایت های اندرویدی قصد دارد این بازی فوق العاده زیبا را برای اولین بار در سطح وب حضور کاربران معرفی نماید. این بازی در مورد موجودات افسانه ای و هیولاهایی است که به جهان ما راه پیدا کرده اند و هر چیزی را در سر راه خود به نابودی می کشانند. در این میان قهرمانانی نوظهور، به یاری جهان می شتابند تا آرامش را بار دیگر به ساکنین جهان بازگردانند. این یک چالش بزرگ قلمداد می شود و مهارتی فراتر از قدرت هیولاها را می طلبد تا شما بتوانید آنان را به سیاه چال ابدی خود بفرستید. در این بازی کارت هایی در اختیار شما قرار می گیرد که در طی مراحل بازی خواهید توانست به وسیله آنان به هیولا ها ضربه بزنید. به یاد داشته باشید که به وسیله 40 کارت منحصر به فرد خواهید توانست به ساخت عرشه خود بپردازید ولی در کل تنها 8 کارت در یک زمان می تواند در اختیار شما باشد. همانند سایر بازی های استراتژیک برای برنده شدن باید از بازیکنان دیگر پیشی گرفته و هر چه سریع تر خود را به رئیس بزرگ برسانید تا بتوانید نام خود را به عنوان بزرگترین قهرمان بر فراز جهان برافراشته نمایید. در این بازی 5 قهرمان منحصر به فرد و خارق العاده در اختیار شما قرار می گیرد که برای آشنایی بیشتر به معرفی این قهرمانان می پردازیم.

 

اربسا: وظیفه حفاظت از جنگل را بر عهده دارد و در مقابل هیولاها همواره ایستادگی نموده و با استفاده از جادوهای قدرتمندی که در اختیار اوست می تواند سیستم دفاعی قدرتمندی را ایجاد سازد. شما با استفاده از کارتی که در دست دارید می توانید از این قهرمان منحصر به فرد در مقابل هیولاها استفاده نمایید ولی به یاد داشته باشید که کارت شما تنها در مراحلی از بازی جوابگو خواهد بود و در مراحل بالا تر کارت شما سقوط خواهد کرد.

 

ایزابل: شخصیت سرسخت و فناناپذیر است که با قدرت شعبده بازی خود می تواند خود را برتر میدان نشان دهد و همواره در مقابل هیولاها ایستادگی نماید.

 

روون: او از ستاره صبح به وجود آمده است و اژدهایان در برابر او سر تعظیم فرود خواهند آورد و هیچ قدرتی توان مبارزه با این قهرمان منحصر به فرد را نخواهد داشت. استفاده از کارت اروون در شروع بازی بسیار زود می باشد و باید پس از گذشت چند مرحله از بازی از این قهرمان منحصر به فرد استفاده نمایید. شما در طول بازی به جمع نمودن انرژی می پردازید که برای قهرمانان شما بسیار مفید می باشد و اگر در اول بازی از قهرمانانی که انرژی زیادی را می طلبند، استفاده نمایید در همان اوایل بازی سرنوشت خود را مهر و موم خواهید کرد.

 

لونا: لونا نسبت به شخصیت های دیگر کمی وحشتناک تر به نظر می رسد و مکانیک او غیب گویی بوده و برای سوخت و تغذیه در توانایی هایی ویژه خود از کارت های دور انداخته شده تغذیه می کند. اساساً شخصیتی بسیار خطرناک است که ممکن است در طی بازی به مبارزه با شما بپردازد.

 

اریس: یک پادشاه خون آشام می باشد که طی سال ها در تبعید به سر می برد ولی در طی واقعه ای توسط ستاره صبح از بند آزاد شده است. اریس تمام تلاش خود را برای مبارزه با کسانی که او را به زندان انداخته اند خواهد کرد. با وجود اینکه بسیاری از جادوهای او در طی این سال ها ضعیف شده است ولی او همواره سعی می کند قدرت خود را باز گرداند.

 

 

برخي از ويژگي ها:

 

 • وجود 400 کارت در طی مراحل بازی برای ساخت عرشه و ارتقاء آنان
   
 • در اختیار داشتن 8 کارت در شروع بازی و استفاده از 40 کارت برای ساخت عرشه
   
 • دارای تصاویری از شخصیت های فانتزی و بسیار دیدنی
   
 • وجود قدرت افسانه ای و سحر و جادو در اختیار قهرمان منحصر به فرد
   
 • دارای گیم پلی بسیار قدرتمند برای اداره کردن مراحل مختلف بازی
   
 • دارای مأموریت های سخت و چالش برانگیز برای رقابت با سایر بازیکنان
   
 • قابلیت انجام بازی با دیگر بازیکنان در سراسر جهان و رقابت با آنان برای مبارزه با دشمنان
   
 • دارای گرافیکی قدرتمند با وضوح تصویر بسیار بالا و وجود انواع جلوه های تصویری
   
 • وجود 5 قهرمان منحصر به فرد و خارق العاده با قابلیت ارتقاء روز افزون آنان
   
 • قرار گرفت در محیط های منحصر به فرد و بسیار دیدنی در طی مراحل بازی
   
 • وجود هیولاها و اژدهای غول پیکر و مبارزه با آنان

 

تغييرات اين نسخه:

 

 • اضافه شدن کلاس جدید Portalcraf
   
 • اضافه شدن فرمت جدید Rotation
   
 • اضافه شدن فصل های جدید به داستان اصلی بازی
   
 • رفع باگ های نسخه قبلی بازی

 

Shadowverse – دانلود بازی کارتی و استراتژیک شادورز اندروید + مود + دیتا

 

 

 

Liveroid-Name Shadowverse 2.0.0
Liveroid-Version اصلي + مود + ديتا
Liveroid-Country Cygames, Inc
Liveroid-OS اندرويد 4.1 و بالاتر
Liveroid-Rank 4.2 از 5.0
Liveroid-PlayStore Google Play Logo-120px

 

 

 

هک های موجود در نسخه مود: 1 Hit Kill/God Mode

×

مطالب مشابه


درخواست بازی/برنامه